משנים את הסטנדרט

במהלך שנות קיומה, צברה ריסאונד הישגים רבים והיא אחראית למספר גדול של גילויים ופריצות דרך, אשר חלקן טלטלו את עולם השמע. פיתוחים בתחום הטכנולוגי אקוסטי, המצאות וחידושים בתחום, הציבו סטנדרטים חדשים של מכשירי שמיעה.

כך למשל, אחת מאבני הדרך הבולטות של החברה היא פיתוח של מערכת די.אף.אס (דחיסה של היזון דיגיטאלי חוזר) שביטלה בהצלחה עיוותים של צליל ודפוסים של רעשי רקע.
בנוסף, ריסאונד אחראית על פיתוחו של השבב הדיגיטאלי הראשון בתקן פתוח, אשר נתן את האות לסוג חדש של מכשירי שמיעה: לא עוד מכשירים מגושמים המוחדרים אל תוך תעלת האוזן ומקשים על ההסתגלות, ולא  עוד מכשירי שמיעה המספקים צליל שאינו נשמע טבעי.

הנדסת אנוש
ריסאונד היא חלק מקבוצת GN ReSound המפורסמת בייצור מכשירי שמיעה ומכשור אבחנתי אודיולוגי הגדול בעולם . החברה ידועה בצוותי מדענים וחוקרים מן השורה הראשונה, המיישמים טכנולוגיות המתורגמות למצבים אנושיים אמיתיים.

לחברת ריסאונד, שהמטה שלה נמצא בבלרופ דנמרק,שלוחות וסניפים רבים ברחבי העולם, ומוזרמים אליה משאבים ממרכזי טכנולוגיה רבים מן העולם כולו.
אחד הדגשים הוא הצורך בהתאמה אינדיבידואלית עבור כל משתמש, ההבנה כי השוני בין אדם לאדם מתבטא בדרכים רבות, הן פיזיולוגיות, הן מן מבחינת התפיסה והן מן ההיבט הרגשי.